VITRINSKÅP, med skrivklaff, engelsk stil, 1900-tal.

188441. VITRINSKÅP, med skrivklaff, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 75, bredd 45, höjd 193 cm.

Slitage, fanerskador/sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 614