SAMEKNIV (barnmodell) samt KÅSA, 1900-tal.

188436. SAMEKNIV (barnmodell) samt KÅSA, 1900-tal.

Kniv signerad S.L. längd 12,5 cm. Kåsan signerad E.B. 83.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 872