BYRÅ, med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal.

188423. BYRÅ, med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Längd 63, 35, höjd 70 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63, 35, höjd 70 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 435