MARIKA LANG. Färglitografi. Komposition med stadslandskap, signerad och numrerad 40/190.

1884031. MARIKA LANG. Färglitografi. Komposition med stadslandskap, signerad och numrerad 40/190.

Proveniens: Från tidigare konstgården toftasjön

61 x 45 cm.

Smärre hanteringsveck, ej inramad.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 45 cm.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 221