TRÄLEKSAKER. BRIO. 20 delar.

TRÄLEKSAKER. BRIO. 20 delar.
188374. TRÄLEKSAKER. BRIO. 20 delar.

15 st Järnvägsräls. 3 st Vagnar samt 2 Bilar.

Bruksslitage
Flera räls påmålade och med skador.
Bilar skavda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Bilar skavda.

Antal besök: 647