OKÄND KONSTNÄR,1800-TALET. Kvinna på bakgård. Olja på pannå. Signerad.

18835. OKÄND KONSTNÄR,1800-TALET. Kvinna på bakgård. Olja på pannå. Signerad.

19 x 34 cm.

Smärre färgbortfall och smärre sprickor i pannån.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 34 cm.

Antal besök: 1 068