ÖHÄNGEN, 1 par, 18k guld med blå sten, stämplad GVH, Sverige.

188323. ÖHÄNGEN, 1 par, 18k guld med blå sten, stämplad GVH, Sverige.

1 par örhängen med skruv, dekor av rosett. Stenar ca
Höjd ca 2 cm,
Total vikt ca 4,6 gram.

Bruksslitage. Ett örhänge vars rosettdekor är löst i lödningen på att ställe.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 2 cm,
Total vikt ca 4,6 gram.

Antal besök: 2 386