ALVAR AALTO, spegel, Artek.

ALVAR AALTO, spegel, Artek.
1883138. ALVAR AALTO, spegel, Artek.

Ram i björk, stämplad "Made in Finland, Artek Norrcraft", mått 50x50 cm.

Bruksskick, märke på insidan av ramen, lös del mellan bakstycket och glaset.

Tema

Sterbhuset efter Barbro & Olof Petersson, Åhus

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 648