STEGPALL, Verkstads A/B Lindkvist, 1900-tal.

188225. STEGPALL, Verkstads A/B Lindkvist, 1900-tal.

Höjd 60 cm.

Slitage och färgstänk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Slitage och färgstänk.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 557