KOPPARBALJA, på ställning, 1900-talets första hälft.

188216. KOPPARBALJA, på ställning, 1900-talets första hälft.

Diameter 70 cm, höjd inklusive ställning 44,5 cm.

Smärre slitage samt korrosion på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 523