SOFFBORD, med beslag i järn, 1900-talets sista kvartal.

188214. SOFFBORD, med beslag i järn, 1900-talets sista kvartal.

Längd 135, bredd 76, höjd 50 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 356