BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal.

18817. BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Nyckel finns.
Längd 86, bredd 46, höjd 70 cm.

Slitage, repor. Fanerskador, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Antal besök: 892