SOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

188165. SOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bäddfunktion. Längd ca 205 cm.

Slitage, märken, repor. Smärre stötskador och färgbortafall. Klädsel med slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 992