PARTI GLAS, ca 28 delar, bla Iittala, mestadels Finland, 1900-tal.

18816. PARTI GLAS, ca 28 delar, bla Iittala, mestadels Finland, 1900-tal.

Bestående av bla vaser, skålar och glas. Högsta höjd 17,5 cm.

Brusksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brusksslitage.

Antal besök: 645