PARTI LP OCH SINGELSKIVOR. 1900-talets senare hälft.

188095. PARTI LP OCH SINGELSKIVOR. 1900-talets senare hälft.

Parti med blandade lpskivor och singlar från främst 1960-talet
Bla. The Drifters, Ulla Sallert, The Beatles
Singlar samlade i två fodral.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Singlar samlade i två fodral.

Bruksslitage.

Antal besök: 886