ROBERTH KARLSSON. Skogslandskap, olja på pannå, signerad och daterad 1977.

188043. ROBERTH KARLSSON. Skogslandskap, olja på pannå, signerad och daterad 1977.

Ca. 50x63 cm.

Roberth Karlsson (1905–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 50x63 cm.

Roberth Karlsson (1905–1998)

Antal besök: 889