WILLIAM MÖNNICH. "Åskväder", akvarell, signerad.

188013. WILLIAM MÖNNICH. "Åskväder", akvarell, signerad.

Daterad a tergo 1974. Ca. 43x57 cm.

Fuktskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fuktskador.

Antal besök: 1 434