MATSERVISDELAR i porslin. 33 delar. Grön Anna. Rörstrand.

188012. MATSERVISDELAR i porslin. 33 delar. Grön Anna. Rörstrand.

13 st assietter diameter 18 cm
11 st djupa tallrikar diameter 20 cm
9 st mattallrikar diameter 23 cm.

Bruksslitage vissa med ålderskrackelering
1 st assiette krackelerad
2 st djupa tallrikar krackelerade
4 st mattallrikar krackelerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st assiette krackelerad

Antal besök: 1 006