ARMBANDSUR, 2 st, Svalan & Axcent.

1879523. ARMBANDSUR, 2 st, Svalan & Axcent.

Svalan Sportsman, töjbart armband, ca 36 mm bred exkl. krona.
Axcent, quartz, X3900, author, ca 41 ,
mm bred exkl. krona.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. EJ öppnade av auktionshus. Axcent i fint bruksskick. Svalan med slitage, anlupen urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

mm bred exkl. krona.

Antal besök: 454