1879523. ARMBANDSUR, 2 st, Svalan & Axcent.
Svalan Sportsman, töjbart armband, ca 36 mm bred exkl. krona.
Axcent, quartz, X3900, author, ca 41 ,
mm bred exkl. krona.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. EJ öppnade av auktionshus. Axcent i fint bruksskick. Svalan med slitage, anlupen urtavla.
mm bred exkl. krona.