JOHN LOCHHEAD. Olja på duk, signerad.

1879415. JOHN LOCHHEAD. Olja på duk, signerad.

Ca. 31x61 cm.

Krackelyr, mindre färgbortfall och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 31x61 cm.

Antal besök: 566