BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

187940. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Med intarsiadekor av man och kvinna.
Nyckel till övre låda finns.
Längd 87,5 bredd 41 höjd 73 cm.

Ett ben med lagning/skada. Stötskador, slitage.
Nyckel till undre låda saknas. Bakstycke med skada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel till övre låda finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 477