HÖRNSKÅP, allmoge, bär datering Anno 1800.

187905. HÖRNSKÅP, allmoge, bär datering Anno 1800.

Längd 79 djup ca 54 höjd 102,5 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 487