VÄGGARMATUR i kristall. 1900-talets andra hälft.

187902. VÄGGARMATUR i kristall. 1900-talets andra hälft.

Vägglampa i vitmålad metall och rektangulär skärm i kristall
Höjd 40 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 626