FLYTVÄST, kanvas, för ubåt, Tyskland, 1900-tal.

187901. FLYTVÄST, kanvas, för ubåt, Tyskland, 1900-tal.

Möjligen 2:a världskriget.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen 2:a världskriget.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 056