Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CLAES HAKENÄS. Figurkomposition, olja på pannå, signerad CH.
187875. CLAES HAKENÄS. Figurkomposition, olja på pannå, signerad CH.
100 x 120 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
100 x 120 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 289