MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

18779. MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns.
Längd 120, bredd 50, höjd 191 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Smärre slitage.

Antal besök: 601