KAMEROR, 8 st bland annat Kodak, Agfa samt blixt, objektiv, 1900-tal.

187793. KAMEROR, 8 st bland annat Kodak, Agfa samt blixt, objektiv, 1900-tal.

Olika modeller och märken, bland annat bälgkameror.
Blixt Minolta Program 5200i
Objektiv Sigma Zoom-K 1:4-5.6 f=70-210 mm.

Slitage, fodral med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blixt Minolta Program 5200i

Slitage, fodral med skador.

Antal besök: 1 155