DIVAN, Design by Leftovers, Couture, 2000-tal.

187774. DIVAN, Design by Leftovers, Couture, 2000-tal.

Längd 140 cm. Bredd 58 cm. Höjd ca 78 cm.
Står på trissor.

Specialbeställd.
Se http://designbyleftovers.se/

Enligt uppgift var nypris 39000kr.

Visas under helgen på Linköpings BOMÄSSA i SAAB Arena.

Smärre bruks och ytslitage. Visst slitage på sammet vid en av de bakre trissorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Står på trissor.

Specialbeställd.

Antal besök: 1 374