187774. DIVAN, Design by Leftovers, Couture, 2000-tal.
Längd 140 cm. Bredd 58 cm. Höjd ca 78 cm.
Står på trissor.
Specialbeställd.
Se http://designbyleftovers.se/
Enligt uppgift var nypris 39000kr.
Visas under helgen på Linköpings BOMÄSSA i SAAB Arena.
Smärre bruks och ytslitage. Visst slitage på sammet vid en av de bakre trissorna.