BYRÅ, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

187753. BYRÅ, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Ca. längd 94 cm, bredd 47, höjd 83 cm.

Slitage. Skador på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador på skiva.

Antal besök: 702