Byrå, teak, 1960-tal
Bredd 61 cm
Djup 52 cm
Höjd 72 cm.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.
Byrå, teak, 1960-tal
Bredd 61 cm
Djup 52 cm
Höjd 72 cm.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.