SOFFA, Karl Johan, 1800-talets slut.

18775. SOFFA, Karl Johan, 1800-talets slut.

Längd 205 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 205 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 854