GUNTHER TEUTSCH. Akvarell.

GUNTHER TEUTSCH. Akvarell.
1877358. GUNTHER TEUTSCH. Akvarell.

Sittande par. Signerad. samt daterad -71. 80x58 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 501