BORD med LÅDOR, 1930/40-tal.

BORD med LÅDOR, 1930/40-tal.
187733. BORD med LÅDOR, 1930/40-tal.

Intarsiadekor. Björk och palisander. Handtag i metall och bakelit. Längd ca. 71,5, bredd 50, höjd 51 cm.

Slitage. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fanerskador.

Antal besök: 865