GREGORIO PRIETO. ”Kyssen”.

GREGORIO PRIETO. ”Kyssen”.
1877095. GREGORIO PRIETO. ”Kyssen”.

Silkscreen
Signerad på skylt
32x37,5 cm.

Räv, rost och mindre skador.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Silkscreen
Signerad på skylt
32x37,5 cm.

Räv, rost och mindre skador.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 280