BORD, Bendixen design, Danmark 1980/90-tal.

1876982. BORD, Bendixen design, Danmark 1980/90-tal.

Underrede i bok med stenskiva. Etikettmärkt. 140 x 90 cm, höjd 53 cm.

Bruksslitage, repor.

Bruksslitage, repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 465