RING, 18K guld, liten diamant, ca 3,4 gram.

187681. RING, 18K guld, liten diamant, ca 3,4 gram.

Stämplad 18K.
Storlek 19,75.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 18K.
Storlek 19,75.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 557