OMEGA, damarmbandsur, 1960/70-tal.

1876178. OMEGA, damarmbandsur, 1960/70-tal.

Stål, manuell, plexiglas, monocoque, lackat läderarmband, Omega-spänne, boettens diameter 31 mm.

Boett och glas med några ytliga repor. Armband med visst slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 651