SOFFBORD samt LAMPBORD, ett par, 1900-talets fjärde kvartal.

187590. SOFFBORD samt LAMPBORD, ett par, 1900-talets fjärde kvartal.

Mahognybetsat trä.
Soffbord. Längd 130, bredd 80, höjd 53 cm.
Lampbor. Längd 60, bredd 45, höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognybetsat trä.

Bruksslitage.

Antal besök: 482