OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Reigate-Surrey, olja på duk, signerad A. Loombe.

187578. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Reigate-Surrey, olja på duk, signerad A. Loombe.

ca 25 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 25 x 30 cm.

Antal besök: 1 066