BORDSLAMPA, tenn, Art Deco, 1920/30-tal.

187541. BORDSLAMPA, tenn, Art Deco, 1920/30-tal.

Fot med märkning (se bild). Höjd (inkl skärm) ca 52 cm.

Slitage, märken, bucklor. Lampsockel med skada. Skärm med skador, lagningar samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 949