TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn med sits av träribbor, 1900-talets första hälft.

187486. TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn med sits av träribbor, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 87 cm, längd 126 cm, med genombruten dekor av en vinranka.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 046