Mobiltelefon 80-tal. Nokia - Mobira.

1874778. Mobiltelefon 80-tal. Nokia - Mobira.

Nokia - Mobira MD 50 NA.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nokia - Mobira MD 50 NA.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 387