BYRÅ, Louis XVI-stil,1900-tal.

187461. BYRÅ, Louis XVI-stil,1900-tal.

Längd 42,5, bredd 31,5, höjd 65 cm.

Slitage, smärre spickor och fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 491