KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, CG Hallberg, 1900-talets första hälft.

187455. KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, CG Hallberg, 1900-talets första hälft.

Kanna, sockerskål, gräddkanna.
Höjd ca. 5-17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 5-17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 570