FÅTÖLJ, "Lilla Adam", Kerstin Hörlin-Holmquist, NK:s verkstäder, Nyköping, 1900-talets andra hält.

187326. FÅTÖLJ, "Lilla Adam", Kerstin Hörlin-Holmquist, NK:s verkstäder, Nyköping, 1900-talets andra hält.

Stoppad rosa klädsel, svängda ben i bok. Plakettmärkt.

Bruksslitage. Slitage på klädseln, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895