SERVERINGSVAGN, mässing samt trä, 1900-talets andra hälft.

187230. SERVERINGSVAGN, mässing samt trä, 1900-talets andra hälft.

Riklig intarsiadekor. Längd 82, bredd 50, höjd 69 cm.

Slitage. Delvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Delvis blekt.

Antal besök: 703