MARIKA LANG. Göteborgs Liseberg, färglitografi, signerad och numrerad.

1872254. MARIKA LANG. Göteborgs Liseberg, färglitografi, signerad och numrerad.

Numererad: 1/ 360
Cirka: 51 x 81 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Numererad: 1/ 360
Cirka: 51 x 81 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 447