MARIKA LANG. Göteborgs Liseberg, färglitografi, signerad och numrerad.

1872254. MARIKA LANG. Göteborgs Liseberg, färglitografi, signerad och numrerad.

Numererad: 1/ 360
Cirka: 51 x 81 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Numererad: 1/ 360
Cirka: 51 x 81 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 688