OPIUMPIPA, ben, Kina 1900-tal.

1872219. OPIUMPIPA, ben, Kina 1900-tal.

Pipa i ben med skuren dekor.
Längd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pipa i ben med skuren dekor.
Längd 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 063