Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Katt. Sidenmåleri. Kina, 1900-talets mitt. Signerad.
187188. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Katt. Sidenmåleri. Kina, 1900-talets mitt. Signerad.
25x32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25x32 cm.
Garpenhus Auktioner
778