OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Katt. Sidenmåleri. Kina, 1900-talets mitt. Signerad.

187188. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Katt. Sidenmåleri. Kina, 1900-talets mitt. Signerad.

25x32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x32 cm.

Antal besök: 846